Netgear Netwerkcomponenten AGM731F zwart | NL: AXRO B2B Online shop for office supplies and hardware
Prijzen zijn pas zichtbaar na registratie Nu registreren

AXRO Nu.:
NETAGM731F
OEM Nu.:
AGM731F
EAN Nu.:
0606449029734


Bijzondere kenmerken

1000Base-SX SFP GBIC Module, Multi mode, LC
Afmetingen zonder tab 18 x 110 x 50 mm
Zwaarte 18 g
interfaces Gigabit Ethernet, LC duplex connector
NETGEAR 1000Base-SX SFP GBIC Module, Manual
Alle prijzen zijn exclusief BTW, verzendkosten en, indien van toepassing, onder rembours, tenzij anders vermeld.

AXRO Bürokommunikation Distribution Import Export GmbH

Schnackenburgallee 183 - 201, 22525 Hamburg